facebook pixel Taşımı Hangi Renk Seçmeliyim? - Ucuz Pırlanta - Ucuz Pırlanta

Taşımı Hangi Renk Seçmeliyim?Firma olarak taşları, aracı firma kullanmadan, direkt satıcısından ve toptan şekilde satın almaktayız. Zira pırlantaları online mağazamızdan ya da mağazamızdan çok uygun fiyatlarla satın alabilme şansını size bu şekilde sunabiliyoruz. Toptan olarak, aracı firma kullanmadan satın aldığımızda daha az ödüyoruz. Size de daha az ödeyerek satın alma imkanını ancak bu şekilde sunabiliyoruz.

Taş renklerimiz ''D, E, F, G, H'' şeklinde kodlanmaktadır. Taşlar, toptan olarak satın alındığında, 5 farklı rengi barındıran lot için tek bir fiyat verilir. Firma olarak taşları satın alırken ödememizi, tüm renkler için tek fiyat üzerinden yapmaktayız. Lot içerisinde 5 farklı renk, karışık olarak bulunur.

Mücevherat sektöründe hizmet veren firmalar taşları satın aldıktan sonra renklerine göre sınıflandırır. Sınıflandırmalarındaki neden, her renk için müşterilerine ayrı bir fiyat sunmaktır. Oysa o mücevherat firmaları da taşları satın alırken tüm renkler için aynı fiyatla ödeme yapmıştır. Ancak bizim firmamızda böyle bir uygulama yok. Biz sizlere “bazı renkler için daha yüksek ödeme yapmalısınız” demiyoruz. Çünkü biz satın alma işleminde bazı renkler için daha fazla ödeme yapmadık!

Tıpkı satın alırken lot için tek fiyat ile ödeme yaptığımız gibi, size de tek fiyat üzerinden satıyoruz. Yani D, E, F, G ve H renklerinin hepsi aynı fiyattadır. Elbette sizlere en iyi renkleri sunuyoruz. Çünkü sektördeki deneyimlerimiz ve uzmanlarımızın incelemeleri neticesinde lot seçimi yaparak satın alıyor ve en iyi renkleri tercih ediyoruz. Bu nedenle satın aldığınız ürünün piyasadaki en iyi renklerden biri olduğundan emin olabilirsiniz. Siz ürünü satın aldığınızda elimizdeki stoklar kapsamında 5 renkten herhangi birini gönderiyoruz. Stok durumumuz sürekli değişmektedir. Bu nedenle taşınızın ne renk olduğu bilgisini size sunmak, yanıltıcı olacaktır.